STEAK HOUSE V CENTRU BRNA

Každý, kdo zavítá do Steakhousu Highlander, se rázem ocitne v pozdně středověké kovárně kdesi hluboko ve skotském vnitrozemí, uprostřed zdejší vysočiny. Návštěva zde tak bude nejen potěšením pro Vaše chuťové buňky, ale také pro oko, díky dobově doladěnému interiéru. Samotné prostory restaurace jsou rozděleny na dvě části, aby si nekuřáčtí návštěvníci mohli užít nerušeného prožitku a naopak kuřáci poklidně zapálit. Veškeré prostory jsou klimatizované. V létě můžete posedět na naší zahradce uprostřed centra Brna. Možnost uspořádání firemních či rodinných oslav v absolutním soukromí. Pro větší společnost nabízíme při individuálním menu množstevní slevy. Polední steakové menu za 89,- Kč.

V jídelním lístku, který jsme v červnu roku 2013 zcela inovovali tak, aby odpovídal trendům moderní gastronomie, naleznete mnoho rozličných jídel s bohatým spektrem chutí i pro nejnáročnější gurmány. Jako ve správném steakhousu zde převažují grilovaná masa velkých gramáží, servírovaná na dubových prknech. Tato masa se nakládají do speciálně namíchaných láků a marinád tajných receptur, kde leží několik hodin. Zde získají pravý, nefalšovaný skotský nádech. Specifickou chuť zvýrazňuje příprava na profesionálním grilu. Vysokou kvalitu, křehkost a šťavnatost je zajištěna díky dennímu zásobování chlazeným masem dodávaným na zakázku jen pro naši kuchyni. Nabízíme také čerstvé velké zeleninové saláty, různé přílohy k masům, omáčky a dezerty.

Jako brněnští patrioté čepujeme pivo Starobrno 11º, Heineken, černé, řezané a nealkoholické. Bary dále prezentují mnoho druhů skotské a irské whisky. Pro velké znalce whisky je rozléváno 10 druhů luxusní single malt skotské whisky - stáří 10 – 18 let. K dobré whisky patří kvalitní doutník, který si můžete vybrat přímo u baru.

OTEVÍRACÍ DOBA
Pondělí – Sobota: 11.00 – 00.00
Neděle: 11.00 – 22.00


STEAKHOUSE HIGHLANDER - NÁM. SVOBODY 22/93 BRNO, REZERVACE NA TEL.: 542 215 468, 602 739 312, © webdesign by Lucie Skopalova